Hande Çinkitaş Cinayeti Katili bir türlü bulunamadı

2001 yılında Vahşi bir cinayete kurban giden, “Hande Çinkitaş” cinayeti ile ilgili araştırmalar halen devam ediyor. olayın olduğu günden bugüne kadar çözülemeyen bu cinayette,Anlam verilemeyen Özellikle babası “Nezih Çinkitaş” söyledikleri ve yaptıkları herkesi şaşırtıyor.

İlk zamanlar “Müge Anlı” hanımın programında araştırılmıştı

Olayın işlendiği dünden bugüne kadar, birçok kişi Savcıya ifade verdi Görgü tanıkları ortaya çıktı yani, “Nezih Çinkitaş”ın bir anahtar üzerimde yoktu meselesi var Özellikle uzmanların anahtarı Nezih Çinkitaş da olmaması şüpheliler arasında “Nezih Çinkitaş” çıkardığını söylüyorlar. Ancak yakın bir zamanda olayın olduğu günlerde daha küçük yaşta olan, bir şahit ortaya çıktı. Bu şahidin ortaya çıkmasından sonra olaylar değişmeye başladı. Özellikle “Nezih Çinkitaş” televizyonlarda. İlk zamanlar “Müge Anlı” hanımın programında araştırılan bu cinayetin şimdi TV 8 kanalında ekranlara gelen “Serap Ezgü” Hanım’ın sunduğu “Gerçeğin Peşinde” programında “Hande Çinkitaş” cinayetinin gerçekleri araştırılıyor. İşte bu söylediğimiz anahtar meselesindeki görgü tanığı bir de “Nezih Çinkitaş” olayı saptıran ve uzmanların analizleriyle söylediği bir çok yalan ortaya çıkıyor.

Uzmanların saptadığı “Nezih Çinkitaş” hangi konularda yalan söylüyor.

1- KÖPEK KILI
2- ANAHTARIM YOKTU
3- BAKICI BAHTİYAR

Bu yukarıda belirttiğimiz hususlarda “Nezih Çinkitaş”’ın söyledikleri ile uzmanların araştırmalarından ve takip yerinden çıkan sonuçlar birbirine uymuyor. özellikle “Hande Çinkitaş” cinayetinde ilk şüphelilerden bir tanesi olarak gösterilen babası, son zamanlarda olayı araştırıp gerçekleri ortaya koymak için birçok kişinin, özellikle anne Handan hanımın rahatsız olmasına rağmen, tüm bilgileri uzmanlarının görüşlerini takip ederek olayın çözülmesi yönünde mücadele ederken. Herkesin aklında neden “ Nezih Çinkitaş” sanki olay çözülmesinin diye uğraşıyor sorusunu akıllara getiriyor.

21 07 2017 tarihinde, olayı inceleyen derinlemesine tüm detaylarıyla takip eder Uzmanlar ve özellikle televizyon da “Gerçeğin Peşinde” programı misafirleri uzman konuklarıyla olayın üzerine çok düşünüyor. ama ne hikmetse ”Nezih Çinkitaş” katılacağım dediği programa dahil artık katılmıyor. bu nedenlerden dolayı ve uzmanların” Nezih çinkitaş” ın olay ile örtüşmeyen söylediği konuştukları, herkesin dikkatini “Hande Çinkitaş” cinayetinde babası “Nezih Çinkitaş” üzerine topluyor.

Bu cinayet olayını, artık herkes takip ediyor. Her gün bugün mü çözüldü? çözülecek mi? “Hande Çinkitaş” cinayetinde son durum ve gelişmeler son yaşananlar, insanların merak edip sordukları sorular. Fakat şunu söylemek gerekirse, çok yakın bir zaman içinde katil ortaya çıkacak, Bundan hiç şüpheniz olmasın. Türkiye Cumhuriyeti Adaletinden hiçbir şekilde kaçılamayacağı ortaya çıkacak.

Etiketler:, , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.