Apple, 56 Adet Yeni Emojisini Duyurdu

17 Temmuz Dünya Emoji günü sosyal medya kullanıcıları en fazla kullandığı Emoji istatistikler sıralandı, dünya devi bunun üzerine bir hamle yaptı.

Tim Cook sosyal medya Twitter dan duyurdu

Dünya Emoji günü Dolayısıyla Tim Cook sosyal medya Twitter dan duyurduğu yeni emojilerin 2018 yılında kullanıma sunulacağını paylaştı. , ve watchOS gelecek olan yeni emojilerden dikkatleri en çok çeken ne olacak bir diğer yandan sandviç, patlayan kafa, zombi ve dinazor emojileri de gösterilebilir.

Apple 56 adet yeni emojisi

İnsanların sosyal medya da sıkça yazışmalarında karşılaştığı emojiler mesajları noktalama işareti anlamına gelmeye başladı, üzgün olunan zamanları sevinçli mesajları ve kızgın olunan anları emojilerle anlatmak büyük önem taşıyor. Bu nedenle daha çeşitli emojiler getirerek bu işin içine eğlence katmak isteyen, Apple 56 adet yeni emojisinin haberini dünya emoji günü kapsamında duyurdu.

Bu yenilik ile beraber kullanıcıların kendilerini daha fazla ifade etmesi kolaylaşıyor. Yeni emojiler bu sonbaharda bekleniyor, iOS, macOS sürümleri ile beraber gelmesi bekleniyor.

Etiketler:, , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.