Son Dakika; İzmir’de Deprem kaç şiddetinde oldu? 21.07.2017

İzmir’de bu gece saat 01 30 civarında oldu. 6.3 şiddetinde hissedilen depremin şu anda kaç şiddetinde olduğu, Kandilli rasathanesinde daha henüz verilmedi.

Kandilli açıkladı

Depremin şiddetini açıklamasından sonra haber bilgi felsefesi ve haber sitemizden sizlerle Buradan hemen paylaşacağız haberimiz günceldir. Evet depremin 6.3 büyüklüğünde olduğu açıklandı… Kandilli 6.8 olarak açıkladı, ABD ise 6.9 açıklaması yaptı.

EGE’de 21 Temmuz 2017 Depremi hisseden yerler ;

Aydın

Alanya

Akbük

İzmir Selçuk

Manisa

İzmir Menderes

Manavgat

Didim 6.3

Bodrum Datça çok şiddetli hissedildi

6.8 şiddetinde merkezi On iki adalar, Kos adası olarak Kandilli açıkları olduğu, herhangi bir mal ve can kaybı şu an için yok. Muğla ve Bodrum’da Belediye başkanlarının açıklamasına göre : ” Herhangi bir can ve mal kaybı yok şu an itibarı ile” dediler. Şu an gece 02:25 tüm Ege sokaklarda ve korkmuş bir vaziyette. Artçı depremler devam ediyor, deprem 10 km derinde olduğu tespit edildi. İnsanlar çok korkmuş durumda ve denizde dalgaların yükseldiği söyleniyor. Depremin hissedildiği yerlerde insanlar başka yerlere kaçıyor.

4.1 ile 4.6 şiddetinde artçılar devam ediyor. Tüm İzmirlilere geçmiş olsun. Dua edelim ALLAH felaketlerden memleketimizi korusun İnşallah.

Etiketler:, ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.